On-line stávkovanie

Na internete na vás číha mnoho nástrah ako môžete prísť o svoje peniaze. Pre väčšinu ľudí sú lákadlom hazardné hry, ako je poker či on-line ruleta. Online kasína majú veľmi dobre premyslený program, na ktorom sa nepodarí zbohatnúť každému. Pre začiatočníkov je oveľa jednoduchší spôsob ako zarobiť nejaké peniaze naviac, stávkovanie. Najmä pre mužskú časť populácie, ktorí sa venujú aktívne či už pasívne nejakému športu, môže byť zisk z natypovaných zápasov príjemným spestrením bankového konta. Najviac tipované sú zápasy v priebehu majstrovstiev futbalu či hokeja. No aktívnejší sledovatelia dávajú stávky aj na zahraničné ligy ako NHL či Liga majstrov. Na Slovenskom trhu je niekoľko známych stávkových kancelárií. Medzi najznámejšie patria Fortuna, Niké či Tipsport liga. Poslednú dobu je najpopulárnejšia práve Fortuna. 

stadion
 
 
Úvodný bonus             Výhodou je úvodným peňažný bonus. Buď si vyberiete možnosť zisku 20 Eur, ktoré vám pripíšu na konto po prvej stávke, alebo si vyberiete možnosť 30 Eurového vkladu bez rizika. Za týmito sľubovanými bonusmi sa neskrýva žiadny háčik a preto sa nemusíte o svoje peniaze báť. Minimálna výška vkladu je 1 až 1000 Eur. Je už len na vás či podáte tiket za 3 alebo 500 Eur. Bonus 20 € vám bude prepísaný ak stavíte 10 € tiket bez ohľadu na to či vyhráte alebo prehráte. 

fotbal
 
Ako neprehrať            Ak sa budete riadiť základnými pravidlami, budete mať väčšiu šancu, že neprehráte. Najdôležitejšie je, aby ste si zvolili sumu, s ktorou budete narábať. Z tejto sumy budete postupne vsádzať na zápasy, pričom optimálny vklad by mal predstavovať najviac 2% z vášho rozpočtu. Radšej si vyberajte zápasy s menej riskantným kurzom. Tiež platí, že menej je niekedy viac. Lepšie urobíte, ak zvolíte na jeden tiket maximálne 5 zápasov. V dnešnej dobe vedia aj malé krajiny prekvapiť a preto na prvý pohľad tutovka, môže skončite neočakávane.

Doporučené články