Nikdy nie sme spokojné

Myslím si, že ako jedna z nás mnohých žien, môžem čestne prehlásiť, že obliekanie činnosť, na ktorú potrebujeme veľmi veľa času. Väčšina žien je k sebe totiž veľmi kritická a verte, že čím dlhšie sa pozerá do zrkadla, tým viac je nespokojná a tým viac chýb na svojom vzhľade nájde.

obchod

Pred tým, ako sa ideme obliekať, dlho premýšľame a máme v hlave prípadné kombinácie oblečenia, ktoré by sme mohli použiť a v ktorých by sme sa tiež (toto je najdôležitejšie) cítili pohodlne a sebavedome. a mali by sme sa mu vyhýbať?
Majte teda na pamäti, že množstvo kúskov, ktoré má žena v skrini vo väčšine prípadov nezohráva vôbec žiadnu rolu, pretože aj tak si nebudeme mať nikdy čo obliecť. Nemali by sme si čo obliecť aj keby máme tri miestnosti v dome len na oblečenie.

Je veľkou pravdou, a teda musím priznať, že ženy často hľadajú chyby. Všímajú si aj tie najmenšie drobnosti, či už ide o vzhľad, obliekanie alebo upratovanie. Čím dlhšie sa teda na seba pozeráme do zrkadla tým nespokojnejšie sme a chyby si už doslova pridávame navyše.

oblečení

Veľmi dobrou a príjemnou správou pre všetky ženušky je, že sa vidíme o 20% menej príťažlivými, než nás vidia iný a než v skutočnosti sme. Aj keď viem, že je to ťažké a aj tak si nebudeme nikdy pripadať dosť pekné, štíhle, mladé, naše vlasy nebudú nikdy dosť dlhé, husté, lesklé a naša pleť nikdy dosť čistá a svieža, pamätajte, že nikto nie je dokonalý a preto je márne sa o to vôbec snažiť. A čo je najlepšie, nijaký muž netúži po úplne dokonalej žene, načo by mu vlastne bola?
Obliekajte sa teda v prvom rade tak, aby ste boli so sebou spokojná a verte, že nedokonalosti ktoré vy vidíte v zrkadle nie sú tak úplne pravdivé a iný ľudia si ich nemusia ani všimnúť, najmä ak ide o maličkosti. V tom prípade si ich určite nikto nevšimne. Práve so všetkými tými nedokonalosťami sa stávate výnimočnou ľudskou bytosťou- vami.

Doporučené články