Dlhá životnosť nerezového zábradlia

Bezpečné schody aj vrátane podporného zábradlia nám pomáhajú a presne určujú priestor, kde končí schodisko a kde je priestor pre nás už nebezpečný.

Riešenie zábradlia vždy záleží od spôsobu využitia, daného interiéru alebo exteriéru a niekedy aj od ľudí, ktorí ho využívajú. Existujú riešenia schodiska bez zábradlia, takýto variant je estetický, najmä, ak bol použitý dominantný materiál na schody, ale z praktického hľadiska nevhodný najmä pre malé deti a seniorov.

spiral-4059473_640

Nerezove zabradlie  https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/  je ponukou, ktorá Vás presvedčí svojou kvalitou, dlhou životnosťou, estetickým dizajnom a jednoduchou údržbou. Použitý materiál na výrobu nerezového zábradlia skutočne spĺňa nároky na odolnosť proti teplotným zmenám, vplyvom chemikálií, oderom, vlhkému prostrediu a aj kyslým dažďom. Vstupná investícia je síce vyššia v porovnaní s bežným kovovým zábradlím, ale jeho životnosť a odolnosť sú parametre, ktoré Vám investíciu vrátia. Pri jednoduchej údržbe a bez minimálnej námahy zostáva nerezové zábradlie ako nové aj pre ďalšie generácie.

stair-hand-hold-1336437_640

Jeho úpravy sú rôzne, napríklad leštená alebo brúsená.

Pri správnej voľbe zábradlia zohľadnite Vaše požiadavky na dizajn spolu s parametrami bezpečnosti. Pri nerezovom zábradlí sa odporúča, aby presahovalo schodisko približne o 15 až 30 cm. Už samotný prístup na schody bude bezpečnejší a pocítite väčšiu istotu a oporu.

Ponúkané riešenia sú rôzne – buď samotné nerezové stĺpiky vhodne a najmä bezpečne usporiadané alebo voľba nerezového zábradlia s bezpečnostnými sklenenými výplňami.

Dizajn obidvoch riešení je rovnako elegantný, vzdušný, vďaka odľahčenej konštrukcii zábradlia a jeho funkcia je bezpečne naplnená. Kombinácia skla a nerezovej ocele pôsobí ušľachtilo a vytvára zároveň dostatok svetla v priestore. Vyniknú aj iné interiérové doplnky ako napríklad kvalitné drevené dvere alebo podlaha.

Nerezové zábradlie má široké uplatnenie a ladí s akýmkoľvek interiérom alebo exteriérom.

Doporučené články