Liečivá sila zvukov na očistu duše

V dnešnom modernom svete je každý z nás vystavený stresu a napätiu. Nie všetky negatívne emócie dokážeme správne vyhodnotiť a spracovať. Mnohými problémami sa príliš dlho zaoberáme a riešime ich. To sa samozrejme odzrkadľuje na našej psychike, zdraví a stave našich vnútorných orgánov.

meditation-1384758_640

Štúdie odborníkov poukazujú na to, že takmer všetky naše problémy úzko súvisia s tým, ako vnímame svet a ako myslíme. Ak nespracujeme správne negatívnu emóciu vytvoríme si v tele energetické bloky. Tieto nám spôsobujú nesprávne fungovanie vnútorných orgánov a celého fyzického tela. Cítime sa unavení a bez energie.  

Pritom je známe, že takmer každý z nás má svoje prirodzené potreby, aj vrátane potreby oddychu a očisty organizmu. Nevieme ich ale dobre prejaviť a účinne praktizovať. Preto je potrebná liečebná terapia, ktoré nám otvorí dvere a ukáže cestu, ako pomôcť sami sebe.

stained-glass-1181864_640

Na tomto princípe je postavená teória očisty duše. Odpradávna generácie poznali silu a význam zvuku. Využívali ho nielen na dorozumievanie, ale aj na odstránenie nánosov z duše. Sila zvuku je veľmi veľká. Zvuk nesie v sebe množstvo vibrácií, tónov a prináša nám emotívne zážitky. Správne zvolená kombinácia a harmónia zvuku nás lieči. Aj moderná alternatívna medicína využíva 6-liecivych-zvukov na očistu duše. Jemné vibrácie zvuku pôsobia na všetky úrovne nášho tela, aj vrátane vnútorných orgánov. Táto liečebná terapia dosahuje vynikajúce výsledky. Odstraňuje nahromadený stres, únavu, naučí nás správne dýchať a využívať náš celkový potenciál. Po jej aplikácii sa cítime uvoľnení, ľahšie zvládame problémy a povinnosti. Jej základy sa ľahko zapamätajú a každý, kto ju vyskúšal sa k nej určite vráti. Zmena pohľadu na svet Vás určite milo prekvapí a pomôže Vám k duchovnému rastu. Váš úsmev bude častejší a viac prirodzený, dych bude pokojnejší a celkovo sa budete cítiť lepšie a vyrovnanejšie.

Doporučené články