Aj v Stupave sa kanalizácia môže upchať. Ale AB-krtkovanie to hneď vyrieši.

Stupava, to je príjemné mesto na Záhorí, ktoré okrem iného získalo svoju popularitu aj vďaka kapuste. Už teraz sa nám zbiehajú slinky pri pomyslení na chutné jedlá pripravené z kapusty. Či obyvatelia Stupavy počas kapustovej sezóny držia kapustovú diétu alebo majú každý deň na stole výlučne len menu zahŕňajúce kapustu, to nevieme s istotou potvrdiť. Čo je však oveľa pravdepodobnejšie je, že pri príprave nielen takýchto kapustových chuťoviek nie jednej gazdinke skončí kúsok kapusty počas jej spracovania v drezovom odtoku. Alebo v krajnom prípade, ak sa jedlo nevydarilo, môže sa nakoniec ocitnúť aj v záchodovej mise. Máme teraz na mysli vyliatie celého obsahu hrnca do záchoda bez toho, že by sa ho niekto čo i len dotkol. Aj to sa stáva.

Kapusta

Aký však z tohto všetkého plynie dôsledok? Nemusí sa stať vôbec nič, maximálne že stravníci ostanú hladní. Zvyšky kapusty a jedál sa však môžu vnútri potrubia zachytiť na jeho stenách. To nie je pre nás, ani pre samotné potrubie veľmi priaznivé. Nahromadené nečistoty vytvárajú odpadovej vode prekážku v plynulom prúdení, a tak sa môže špinavá voda spolu so splaškami vrátiť naspäť k nám. Prípadne vysokým tlakom nahromadenej vody dôjde k prasknutiu potrubia. Že sa niečo začína diať vieme spozorovať voľným okom. Voda v dreze alebo vani odteká pomaly alebo neodteká vôbec.

Kuchyna

To nás má upozorniť na to, že je potrubie potrebné prečistiť. Čistenie kanalizácie Stupava a aj celé západné Slovensko zastrešuje AB-krtkovanie. Profesionálne krtkovacie služby, ktoré vám pomôžu profesionálnym spôsobom zabezpečiť čistenie kanalizácie Stupava alebo iné mesto. Zbavte sa zanesených kanalizačných potrubí hneď teraz prostredníctvom AB-krtkovania. Sú vám k dispozícii v akomkoľvek čase, non-stop, prídu kdekoľvek v rámci západného Slovenska a dopravu si pritom vôbec neúčtujú. Aj preto sú považovaní za jedných z najlacnejších.

Doporučené články