Stupava, to je príjemné mesto na Záhorí, ktoré okrem iného získalo svoju popularitu aj vďaka kapuste. Už teraz sa nám zbiehajú slinky pri pomyslení na chutné jedlá pripravené z kapusty. Či obyvatelia Stupavy počas kapustovej sezóny držia kapustovú diétu alebo majú každý deň na stole výlučne len menu zahŕňajúce kapustu, to nevieme s istotou potvrdiť. Čo je však oveľa pravdepodobnejšie je, že pri príprave nielen takýchto kapustových chuťoviek nie jednej gazdinke skončí kúsok kapusty počas jej spracovania v drezovom odtoku. Alebo v krajnom prípade, ak sa jedlo nevydarilo, môže sa nakoniec ocitnúť aj v záchodovej mise. Máme teraz na mysli vyliatie celého obsahu hrnca do záchoda bez toho, že by sa ho niekto čo i len dotkol. Aj to sa stáva.

Kapusta

Aký však z tohto všetkého plynie dôsledok? Nemusí sa stať vôbec nič, maximálne že stravníci ostanú hladní. Zvyšky kapusty a jedál sa však môžu vnútri potrubia zachytiť na jeho stenách. To nie je pre nás, ani pre samotné potrubie veľmi priaznivé. Nahromadené nečistoty vytvárajú odpadovej vode prekážku v plynulom prúdení, a tak sa môže špinavá voda spolu so splaškami vrátiť naspäť k nám. Prípadne vysokým tlakom nahromadenej vody dôjde k prasknutiu potrubia. Že sa niečo začína diať vieme spozorovať voľným okom. Voda v dreze alebo vani odteká pomaly alebo neodteká vôbec.

Kuchyna

To nás má upozorniť na to, že je potrubie potrebné prečistiť. Čistenie kanalizácie Stupava a aj celé západné Slovensko zastrešuje AB-krtkovanie. Profesionálne krtkovacie služby, ktoré vám pomôžu profesionálnym spôsobom zabezpečiť čistenie kanalizácie Stupava alebo iné mesto. Zbavte sa zanesených kanalizačných potrubí hneď teraz prostredníctvom AB-krtkovania. Sú vám k dispozícii v akomkoľvek čase, non-stop, prídu kdekoľvek v rámci západného Slovenska a dopravu si pritom vôbec neúčtujú. Aj preto sú považovaní za jedných z najlacnejších.