Nepísané pravidlo o budovaní a upevňovaní dôvery medzi obchodníkom a zákazníkom platí aj pre expedičné, prepravné a zásielkové firmy. Možností ako správne zabaliť a doručiť tovar v nepoškodenom obale alebo v nepoškodenom stave je mnoho, ale moderné spôsoby balenia a prepravy tovaru formou plastových obálok si našli svoje miesto na širokom trhu.

Aj preto je ponuka plastová obálka  široká, zaujímavá, kvalitná a s možnosťami na výber. Plastové obálky už pri samotnej predstave sú minimálne čo sa týka ich rozmerov v porovnaní s papierovými krabicami rovnakých parametrov. Papierové kartóny, aj keď menšie zaberajú viac miesta, sú náchylnejšie na poškodenie, natrhnutie a hlavne vniknutie vlhkosti.

package-1511683_640

Naopak, plastové obálky sú aj pružné, ale aj pevné, majú precízne zapracované a zlepené okraje a dno, nič z nich nevypadne, nestratí sa, nepoškodí sa ani pri náročnom a častom prekladaní, najmä pri medzinárodnej preprave a veľa toho unesú. Sú spoľahlivé, vyrobené z odolného plastu, ktorý je recyklovateľný a nezaťažuje ekológiu, ich vnútorná časť obsahuje tmavú plastovú fóliu takisto z ekologických materiálov.

Pevnosť obálky je v intervale 50 až 90 mikrometrov a je vyjadrením pre hmotnosť tovaru, ktorý do nej môžeme spoľahlivo vložiť, čo v praxi znamená balenie tlačovín, textilného tovaru alebo menších predmetov bez ostrých hrán.

Zásielka  a vkusne zabalený tovar je vizitkou pre zásielkový obchod a aj preto obsahuje ponuka originálnu kolekciu farebných obálok v živých farbách ako sú napríklad modrá, zelená, ružová, oranžová a podobne.

envelope-4016187_640

Ponúkané sú aj nápadité plastové obálky s uškom, ktoré nepoznajú obmedzenia pri ich využití – uplatnia sa takmer všade, sú takisto farebné, dokážu pomôcť pri usporiadaní drobností, vytvorení systému a poriadku a sú originálne.

Tmavá vnútorná časť obálky chráni obsah a zaručuje diskrétnosť, pevná vonkajšia časť má funkciu ochrany, pevnosti a odolnosti, špeciálne a bezpečné uzatváranie pomocou samolepiacej lišty zabraňuje vniknutiu vlhkosti alebo iných tekutín a spojením týchto častí vznikne odolná, pružná a praktická plastová obálka.